Публічне акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» – національний оператор зернового ринку України, лідер у сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових. 

Створена в 2010 році  ПАТ "ДПЗКУ" є найпотужнішою державною  вертикально–інтегрованою компанією в аграрному секторі економіки України. 

  • Корпорації належить 10% сертифікованих елеваторних потужностей України. 
  • Можливості портових терміналів ПАТ «ДПЗКУ» дозволяють забезпечити до 6% середньорічних обсягів експортної перевалки українського зерна. 
  • Переробні підприємства корпорації здатні задовольнити до 10% потреб внутрішнього ринку України у борошні, крупах та комбікормах.


 

Статут Товариства
(ред. 2016 р.)

 

Свідоцтво про
реєстрацію акцій

 

* документи звітності, що подаються відповідним державним органам відповідно до вимог законодавства, а також деякі інші документи, які підлягають оприлюдненню на власній веб-сторінці емітента у мережі Інтернет, були знищені під час вірусної атаки. Робота з їх відновлення та повторного розміщені триває та буде завершена найближчим часом.
** на сьогодні єдиним акціонером ПАТ "ДПЗКУ" та органом, який здійснює функції загальних зборів ПАТ "ДПЗКУ", є Держава в особі Міністерства аграрної політики та продовольства України. 


Ряд документів, пов'язаних із запровадженням у ПАТ "ДПЗКУ" принципів корпоративного управління, знаходиться у процесі розроблення. 
Більшість документів, пов'язаних з організацією роботи та діяльністю органів управління ПАТ "ДПЗКУ", враховуючи специфіку останнього, у ПАТ "ДПЗКУ" відсутні.