Корпорація

Соціальна політика

Соціальна політика АТ «ДПЗКУ» спрямована на забезпечення високого рівня мотивації співробітників, збереження їх здоров’я, створення безпечних і комфортних умов праці – все це підвищує загальний рівень корпоративної культури та лояльності співробітників корпорації. Соціальні гарантії та корпоративні соціальні програми дозволяють співробітникам ДПЗКУ впевнено дивитися у власне майбутнє, мати змогу планувати свій робочий час, дозвілля та відпочинок. Зокрема, працівникам надається матеріальна допомога при одруженні, при народженні дитини, у разі тяжкої хвороби, у зв’язку з ювілейними датами народження тощо. Також надаються додаткові оплачувані відпустки у таких випадках, як вступ у шлюб, при народженні дитини, батькам, які проводять дітей в перший клас тощо.

Профспілкова організація АТ «ДПЗКУ»

Співробітників корпорації. Незважаючи на невеликий термін свого існування, організацією вже накопичено чималий досвід всебічної допомоги її членам. Робота профспілкового комітету спрямована на те, щоб у працівників були гідні умови праці, можливість відпочити, лікуватися і цікаво проводити вільний час.

  • Профспілковий комітет, спільно з керівництвом ДПЗКУ, щорічно приділяє особливу увагу оздоровленню дітей працівників корпорації.
  • Соціальний захист працівників ДПЗКУ здійснюється за рахунок виконання адміністрацією та профспілковим комітетом норм колективного договору.
  • Забезпечення безпечних умов праці відповідно до вимог чинного законодавства.
  • Здійснюється постійний контроль та періодичній аналіз стану охорони праці, аварійності та травматизму на підприємстві.
Добровільне медичне страхування

З листопада 2018р. Первинною профспілковою організацією АТ «ДПЗКУ» спільно з адміністрацією Товариства запроваджено та  здійснено добровільне медичне страхування (ДМС) майже 1 000 членів профспілки АТ «ДПЗКУ».

ДМС є  одним з видів особистого страхування, який забезпечує можливість повної або часткової виплати коштів за надання медичних і медико-профілактичних послуг застрахованим особам, відповідно до умов укладеного договору та правил страхування. Програма ДМС включає такі основні опції: поліклінічна допомога, стаціонарна допомога, невідкладна медична допомога, медикаментозне забезпечення, допомога при діагностуванні та лікуванні вперше виявлених тяжких форм захворювань.

Крім того, адміністрацією АТ «ДПЗКУ» з березня 2019р. було здійснено страхування життя 2 811 працівників Товариства, зокрема – робочих професій, пов’язаних з ризиками.

Страхування життя зазначених категорій працівників Товариства забезпечує найцінніше – життя та здоров’я, це інструмент фінансового захисту, що дасть можливість вберегтися від наслідків нещасного випадку, уникнути фінансових навантажень тощо.

Оздоровлення працівників підприємства та членів їх сімей.
Частково компенсуються витрати на санаторно-курортне лікування працівників ДПЗКУ та дитячий відпочинок.
Проведення культурних заходів для співробітників
Відзначаються свята, що проводяться всередині підприємства та організовуються екскурсійні тури по всій Україні.
Інвестиції в спорт і здоровий спосіб життя
З метою поширення активного способу життя серед працівників ДПЗКУ проводяться колективні спортивно-оздоровчі заходи.