Прес-центр
Новини корпорації
30.11.2021
Керівництво АТ «ДПЗКУ» зустрілося з мешканцями Великої Лепетихи щодо питань оренди землі

Керівництвом АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» та директором філії «Великолепетиський елеватор» проведено зустріч з мешканцями смт Велика Лепетиха (Херсонська обл.) з метою обговорення питань оренди земельних ділянок, які входять до земельного банку корпорації.

Новини корпорації
29.11.2021
Представники АТ «ДПЗКУ» взяли участь у нараді щодо цінової ситуації на ринку борошна та хліба в Україні

Представники АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» взяли участь в засіданні на тему «Цінова ситуація на ринку борошна та хліба в Україні», яке було організовано Комітетом з питань економічного розвитку Верховної Ради України.

Новини корпорації
19.11.2021
Привітання до Дня працівників сільського господарства

Щиро вітаємо вас з професійним святом. Україна незмінно входить до п’ятірки світових лідерів за експортом основної продукції рослинництва. В аграрному секторі працює близько 18% українців. Завдяки вам агропромисловий сектор динамічно розвивається, є одним із провідних сегментів економіки та забезпечує левову частку валютної виручки в Україні.

Новини корпорації
17.11.2021
Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності

Акціонерне товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» оголошує конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності за МСФЗ за 2021 рік.

Новини корпорації
15.11.2021
Філії АТ «ДПЗКУ» прийняли на зберігання 760 тис. тонн зернових

Станом на 15 листопада філії АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» прийняли на зберігання вже 760 тис. тонн зернових врожаю 2021 року. Це на 169,9 тис. тонн або на 30% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Новини корпорації
11.11.2021
Представники АТ «ДПЗКУ» взяли участь в китайсько-українській конференції

Представники АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» взяли участь в китайсько-українській онлайн конференції з питань міжнародного співробітництва в галузі сільського господарства, яка відбулася 11 листопада 2021 року.