Прес-центр
Новини корпорації
24.12.2021
Привітання з Новорічними та Різдвяними святами

Від імені Правління  АТ «ДПЗКУ» вітаємо вас з Новорічними та Різдвяними святами!

Бажаємо, щоб наступний рік став для вас повним творчих здобутків, особистих та професійних успіхів, сил та натхнення!

Новини корпорації
23.12.2021
Представники АТ «ДПЗКУ» взяли участь у нараді щодо питань експорту української сільгосппродукції

Представники АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» взяли участь в конференції робочої групи з питань підтримки експорту української сільськогосподарської продукції, яка була організована Міністерством аграрної політики та продовольства України. Засідання відбулося в режимі відеоконференції 23 грудня під головуванням заступника міністра аграрної політики та продовольства Тараса Висоцького.

Новини корпорації
30.11.2021
Керівництво АТ «ДПЗКУ» зустрілося з мешканцями Великої Лепетихи щодо питань оренди землі

Керівництвом АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» та директором філії «Великолепетиський елеватор» проведено зустріч з мешканцями смт Велика Лепетиха (Херсонська обл.) з метою обговорення питань оренди земельних ділянок, які входять до земельного банку корпорації.

Новини корпорації
29.11.2021
Представники АТ «ДПЗКУ» взяли участь у нараді щодо цінової ситуації на ринку борошна та хліба в Україні

Представники АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» взяли участь в засіданні на тему «Цінова ситуація на ринку борошна та хліба в Україні», яке було організовано Комітетом з питань економічного розвитку Верховної Ради України.

Новини корпорації
19.11.2021
Привітання до Дня працівників сільського господарства

Щиро вітаємо вас з професійним святом. Україна незмінно входить до п’ятірки світових лідерів за експортом основної продукції рослинництва. В аграрному секторі працює близько 18% українців. Завдяки вам агропромисловий сектор динамічно розвивається, є одним із провідних сегментів економіки та забезпечує левову частку валютної виручки в Україні.

Новини корпорації
17.11.2021
Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності

Акціонерне товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» оголошує конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності за МСФЗ за 2021 рік.