Соціальна політика ПАТ «ДПЗКУ» спрямована на забезпечення високого рівня мотивації співробітників, збереження їх здоров'я, створення безпечних і комфортних умов праці - все це підвищує загальний рівень корпоративної культури та лояльності співробітників корпорації. Соціальні гарантії та корпоративні соціальні програми дозволяють співробітникам ДПЗКУ впевнено дивитися у власне майбутнє, мати змогу планувати свій робочий час, дозвілля та відпочинок. Зокрема, працівникам надається матеріальна допомога при одруженні, при народженні дитини, у разі тяжкої хвороби, у зв'язку з ювілейними датами народження тощо. Також надаються додаткові оплачувані відпустки у таких випадках, як вступ у шлюб, при народженні дитини, батькам, які проводять дітей в перший клас тощо.

Профспілкова організація ПАТ «ДПЗКУ»

Співробітників корпорації. Незважаючи на невеликий термін свого існування, організацією вже накопичено чималий досвід всебічної допомоги її членам. Робота профспілкового комітету спрямована на те, щоб у працівників були гідні умови праці, можливість відпочити, лікуватися і цікаво проводити вільний час.

Профспілковий комітет, спільно з керівництвом ДПЗКУ, щорічно приділяє особливу увагу оздоровленню дітей працівників корпорації.

Соціальний захист працівників ДПЗКУ здійснюється за рахунок виконання адміністрацією та профспілковим комітетом норм колективного договору.

Забезпечення безпечних умов праці відповідно до вимог чинного законодавства
Здійснюється постійний контроль та періодичній аналіз стану охорони праці, аварійності та травматизму на підприємстві.

Оздоровлення працівників підприємства та членів їх сімей
Частково компенсуються витрати на санаторно-курортне лікування працівників ДПЗКУ та дитячий відпочинок.

Проведення культурних заходів для співробітників
Відзначаються свята, що проводяться всередині підприємства та організовуються екскурсійні тури по всій Україні.

Інвестиції в спорт і здоровий спосіб життя
З метою поширення активного способу життя серед працівників ДПЗКУ проводяться колективні спортивно-оздоровчі заходи. Так, у липні 2014 року був організований сплав на катамаранах по річці Десна та екскурсія по Чернігову. У серпні 2014 р. відбувся рафтінг-тур по річці Південний Буг.