Програма закупівель зерна майбутнього врожаю 

В ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» продовжується весняна форвардна програма закупівель пшениці, ячменю та кукурудзи майбутнього врожаю 2019 року. З 10.05.2019 р. розпочато закупівлю жита майбутнього врожаю 2019 р.

Безпосереднє виконання всіх етапів закупівель ПАТ «ДПЗКУ» здійснюватиме через свої регіональні відділи.

Реалізація даної програми буде проводитися у два етапи:

Протягом першого етапу (лютий 2019 - липень 2019 року) сільгоспвиробники мають подати до регіональних відділень заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів, здійснити з представниками ПАТ «ДПЗКУ» та страхових компаній огляд посівів.

На підставі позитивного акту огляду посівів  в центральному офісі ПАТ «ДПЗКУ» укласти договір поставки зерна майбутнього врожаю 2019 року та договір застави майбутнього врожаю або товарну аграрну розписку.

Після підписання договорів на поточний рахунок сільгоспвиробника згідно умов договору поставки буде здійснена попередня оплата, яка складатиме 3 600 гривень з урахуванням ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна пшениці, ячменю, жита; 3 300 гривень з урахуванням ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна кукурудзи (перший транш). Річні відсотки за користування коштами складають від 9,5 до 13% річних. Діє програма лояльності, за якою можна отримати додаткову знижку.

Другий етап (липень-грудень 2019 року) програми передбачає поставку зерна сільгоспвиробниками в кількості та якості згідно умов договору на зернові склади, а також остаточний розрахунок у вигляді другого траншу.

Корпорація активно приймає заявки на участь у програмі закупівель зернових культур майбутнього урожаю 2019 р. і підготовку до підписання договорів.

Аграрії можуть отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів у регіональних відділах ПАТ «ДПЗКУ».

В рамках інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань укладання договорів поставки зерна майбутнього врожаю у центральному офісі ПАТ "ДПЗКУ" варто звертатися: (044) 206-15-71 або forward@pzcu.gov.ua

Документи для участі в форвардній програмі за посиланням.

Закупівельна програма під заставу зерна

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму закупівель зерна за подвійними складськими свідоцтвами.

Основні умови цієї програми:

  • укладання договорів поставки, застави та оформлення подвійного складського свідоцтва на зерно;
  • попередня оплата сільгосптоваровиробнику - 70% від діючої на момент укладання договору закупівельної ціни на філії ДПЗКУ, яка висвітлена на офіційному сайті;
  • остаточне переоформлення зерна протягом 90 календарних днів із моменту укладання договору на ДПЗКУ по ціні, яка в даний проміжок часу діє на відповідній філії ДПЗКУ та є найбільш привабливою на думку сільгоспвиробника, та перерахування доплати.

Закупівлі зерна за подвійними складськими свідоцтвами проводитимуться в два етапи.

Протягом першого етапу сільгоспвиробнику необхідно подати до регіональних відділень ДПЗКУ заявку на реалізацію зерна, сформувати необхідний пакет документів, укласти договір поставки, оформити подвійне складське свідоцтва та підписати договір застави. Після цього відбудеться реєстрація заставного свідоцтва в реєстрі складських документів на зерно, а потім здійсниться попередня оплата (70% вартості зерна).

Другий етап програми передбачає приймання та оформлення зобов’язань аграрія, переоформлення зерна за заставним свідоцтвом на ДПЗКУ. Далі здійсниться остаточний розрахунок із постачальником збіжжя.

Перелік необхідних документів для участі у цій закупівельній програмі можна переглянути у документах для завантаження.