ДПЗКУ збільшила обсяг реалізації борошна на 64%

11.04.2016
ДПЗКУ збільшила обсяг реалізації борошна на 64%

За 9 місяців 15/16 МР ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» збільшила обсяг реалізації борошна на 64% у порівнянні з попереднім маркетинговим роком. Фінансова виручка від переробної діяльності в поточному МР виросла на 109%. Про це повідомив директор департаменту переробної діяльності В’ячеслав Цегельник під час виїзного засідання  Ради директорів корпорації.

«Продовжуємо тримати позитивну тенденцію та нарощувати потенціал переробного напрямку. Лише за березень ДПЗКУ виробила понад 13 тисяч тонн борошна, висівок та круп, з яких було експортовано 5 тис тонн виробів», - зазначив очільник департаменту.

В’ячеслав Цегельник розповів, що програми з виробництва та реалізації борошна та іншої переробної продукції продовжують успішно виконуватись і у квітні.

«Відвідування найбільшої світової виставки продуктів харчування «Gulfood», що проходила в Дубаї, також позитивно сприяло розвитку переробної діяльності корпорації. За результатами переговорів, проведених під час виставки, вже підписано ряд вигідних та перспективних контрактів на поставку борошна до інших країн», - наголосив він.

Серед країн, з якими корпорація планує розвивати співпрацю та поставляти свою продукцію – Ангола, Сомалі, Лівія, Індонезія та Філіппіни.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"