У ПАТ «ДПЗКУ» попередили незаконне заволодіння коштами корпорації

6.04.2016
У ПАТ «ДПЗКУ» попередили незаконне заволодіння коштами корпорації

Завдяки оперативній роботі підрозділу безпеки ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» спільно зі Службою безпеки України попереджено незаконне заволодіння коштами корпорації у особливо великих розмірах, передбачених на спотові закупівлі зернових. 

Так, в лютому поточного року невстановленими особами здійснено замах на заволодіння коштами Корпорації шляхом надання документів, які містять можливі ознаки підроблення, та отримання авансового платежу у сумі понад 21 млн. грн. Як виявилось, рахунок, на який надійшов авансовий платіж, був відкритий незаконно невстановленими особами шляхом підбору цифр, у зв’язку з чим був схожий на номер справжнього рахунку партнера Товариства по спотових закупівлях.

ПАТ «ДПЗКУ» було подано до Господарського суду Полтавської області позовну заяву про зобов’язання повернути перераховані на рахунок неналежного отримувача грошові кошти у розмірі 21 млн. грн. на розрахунковий рахунок Товариства в АТ «Укрексімбанк».

Завдяки професійним діям Служби безпеки України у зв’язку з встановленням спроб проведення суб’єктом господарювання сумнівних фінансових операцій, Державною службою фінансового моніторингу України в березні 2016 року прийнято рішення щодо зупинення проведення будь-яких фінансових операцій із вказаними коштами Товариства.

Крім того, завдяки діям СБУ, Печерським районним судом в м. Києві 01.04.2016 прийнято рішення щодо накладення арешту на ці кошти на час проведення досудового розслідування. 

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"