Продовжують працювати "гарячі лінії" ПАТ "ДПЗКУ" з питань форвардних закупівель

12.04.2013

ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація"  в ході здійснення програми  форвардних закупівель  значну увагу приділяє інформаційно-роз'яснювальній роботі з сільгоспвиробниками, налагодженню з ними постійного партнерського діалогу.

З цією метою в центральному офісі ПАТ "ДПЗКУ" працюють спеціальні "гарячі лінії" за тел. (044) 206-14-11, 206-14-12, за якими сільгоспвиробники можуть отримати вичерпні відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів. Крім цього, за телефонами "гарячих ліній" аграрії мають можливість повідомити про будь-які труднощі та перепони, які виникають на місцях з вини дозвільних та контролюючих інстанцій. Кожен повідомлений факт бюрократизму, тяганини чи корупційних дій з боку будь-яких  посадових осіб буде зафіксований, перевірений і отримає належне реагування.

ПАТ "ДПЗКУ" зацікавлена у максимальній прозорості та ефективності  програми  форвардних закупівель, розглядаючи її як важливий етап побудови довготривалих і взаємовигідних партнерських відносин з сільгоспвиробниками.      

Чекаємо на Ваші запитання, пропозиції та повідомлення. Телефони гарячих ліній: (044) 206-14-11, 206-14-12