Олександр Григорович: По форвардам ДПЗКУ працюватиме лише з надійними партнерами

28.03.2016
Олександр Григорович: По форвардам ДПЗКУ працюватиме лише з надійними партнерами

Днями в ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" відбулася нарада з питань обговорення стратегічних напрямів розвитку аграрного сектору економіки та проблемних питань розвитку регіонів. 

У події взяли участь: міністр АПК України Олексій Павленко, перший заступник міністра АПК України Ярослав Краснопольський, заступник міністра АПК України Владислава Рутицька, заступник міністра АПК України Інна Гребенюк, заступник міністра АПК України Олена Ковальова, представники обласних агропромислових департаментів та менеджмент держкорпорації.

У ході наради виступив заступник голови правління корпорації Олександр Григорович.

Під час свого виступу Олександр Григорович відмітив основні показники успішної роботи корпорації у 2015 році. Так, за результатами минулого календарного року, корпорація збільшила експорт зернових на 22 % у порівнянні з 2014 роком – до 2,85 млн. тонн.  Позитивної динаміки вдалось досягнути в тому числі і у поставках зернових до Китаю: експорт зерна до КНР сягнув 1,22 млн тонн, що на 16% більше аналогічного показника 2014 року.

Заступник голови правління наголосив, що у 2015 році завдяки виваженій політиці керівництва та забороні торгівлі з офшорними компаніями, у корпорації не виникло жодного дефолту за зовнішньоекономічними контрактами. Також, за результатами форварду 2015 року, забезпечено 100% виконання контрактних зобов’язань.

«Щодо форвардних закупівель та підтримки сільгоспвиробників у цьому році, то ми маємо доволі амбіційні плани», - зазначив Олександр Григорович. За його словами,  в межах форвардної програми 2016 року корпорація планує закупити пшеницю, ячмінь, кукурудзу та сою у загальному обсязі 845 тис тонн та проавансувати виробників на суму майже 1,8 млрд. грн.

"Держкорпорація має намір співпрацювати по форвардам лише з надійними партнерами аби зберегти позитивну тенденцію 2015 року щодо 100% виконання форвардних контрактів та позитивну репутацію надійного покупця і постачальника зерна", - підкреслив заступник голови правління.

     

    Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»