Представники ДПЗКУ відвідали міжнародну аграрну виставку «Gulfood»

29.02.2016
Представники ДПЗКУ відвідали міжнародну аграрну виставку «Gulfood»

Днями в Дубаї (ОАЕ) відбулася найбільша світова виставка продуктів харчування  «Gulfood», яку відвідали представники аграрної сфери країн СНД, Близького Сходу, Південно-Східної Азії та багатьох світових держав. Головна мета події – можливість презентувати свою продукцію на міжнародному ринку.

ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" також взяла участь у даному аграрному заході.

Так, в межах цієї агроподії, в.о. голови правління держкорпорації Борис Приходько провів зустріч з керівництвом компанії "Al Ghurair" - однієї із найвпливовіших покупців зернових на Близькому Сході. Ключовою темою діалогу стала майбутня співпраця ДПЗКУ зі своїми східним колегами в наступному маркетинговому році.

«Це дасть можливість корпорації покращити та закріпити співробітництво з країнами Близького Сходу, адже "Al Ghurair"- лідер у закупівлі збіжжя в цьому регіоні. Завдяки цьому ми отримаємо можливість збільшити і розширити наш експортний потенціал у 2016-2017 МР», - підкреслив керівник корпорації.

Варто наголосити, що представники ПАТ «ДПЗКУ» постійно відвідують різноманітні загальнодержавні та міжнародні заходи аграрного ринку, презентуючи свої виробничі активи, сервісний потенціал, експортні можливості, та налагоджують контакти зі своїми закордонними колегами.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»