Відбулось виїзне засідання Ради директорів

11.02.2016
Відбулось виїзне засідання Ради директорів

10 лютого на філії «Кролевецький КХП» відбулось виїзне засідання  Ради директорів ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

«Ми зібрали Раду для того, щоб разом проаналізувати виконання виробничого плану філіями за перше півріччя цього маркетингового року, розглянути план капітальних інвестицій на 2016 рік, стан впровадження системи КЯО та перспективи розвитку підприємств корпорації», - коментує директор департаменту елеваторної діяльності Андрій Задирака.

За його словами, рішення робити засідання Ради виїзними було прийнято для того, щоб надати можливість всім учасникам ознайомитись з роботою інших філій, почерпнути для себе позитивний досвід чи поділитись своїм та оцінити можливі шляхи підвищення ефективності подальшої роботи на місцях.  

«Однією з рекомендацій Ради на цьому засіданні було призначити керівників успішних філій кураторами збиткових підприємств з метою удосконалення роботи останніх через оптимізацію бізнес-процесів на кожному з них, завантаження додаткових обсягів виробництва, що в цілому сприятиме покращенню їх фінансового стану», - зазначив Андрій Задирака.

За інформацією очільника департаменту елеваторної діяльності, Рада директорів буде також брати консультативно-дорадчу участь у конкурсному відборі нових керівників підприємств ПАТ «ДПЗКУ».  Наступне засідання Ради відбудеться 9 березня. 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»