ДПЗКУ налагоджує роботу логістичного підрозділу

3.02.2016
ДПЗКУ налагоджує роботу логістичного підрозділу

За перше півріччя 2015/2016 маркетингового року ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» відвантажила на експорт близько 1,5 млн. тон зернових. Про це повідомив начальник управління логістики Дмитро Шмокарєв.

«Такого результату вдалось досягти завдяки централізованій роботі департаменту зовнішньоекономічної діяльності та департаменту закупівель і логістики, а також завдяки тим нововведенням, які було запроваджено в роботі», - зазначив він.

Дмитро Шмокарєв виділив ключові зміни, які було зроблено у напрямку логістичної діяльності ДПЗКУ. По-перше, було створено відділ транспортно-експедиторського обслуговування, що дозволяє як відвантажувати продукцію власними силами, так і надавати якісні послуги поклажодавцям.

«За період з 1 листопада 2015 року вже відвантажено більш ніж 100 тис. тон збіжжя», - коментує результати нововведення начальник управління.

По-друге, впроваджується система електронного документообігу з контрагентами з елементами цифрового підпису та вводиться система електронних тендерів  для визначення ставок з відвантаження зернових залізничним транспортом, що сприятиме подальшій оптимізації роботи.

«Ми також продовжуємо працювати над покращенням умов роботи з контрагентами», - розповідає Дмитро Шмокарєв. «Після проведення переговорів з операторами, агентами, вантажоотримувачами щодо розрахунків, узгоджень і нарахуваннях штрафних санкцій за результатами обробки морських суден у портах вантаження і вивантаження – майже всі штрафні санкції врегульовані, що вплинуло на відносини з іноземними контрагентами та повернуло корпорації імідж надійного постачальника».

За словами начальника управління логістики, його підрозділом також була проведена робота з повернення диспачу за минулі періоди на суму більш ніж 500 тисяч доларів.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»