У ДПЗКУ створили Раду директорів

31.01.2016
У ДПЗКУ створили Раду директорів

У ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація» тривають позитивні зміни у формуванні та реалізації політики корпорації в сфері удосконалення виробничої діяльності. Так, наприкінці січня 2016 року, з метою підвищення ефективності діяльності філій та забезпечення їх чіткої координації, за наказом керівництва компанії було створено Раду директорів – постійно діючий консультативно-дорадчий орган.

До складу Ради увійшли директори 11-ти найуспішніших за результатами діяльності  у 2015 році підприємств корпорації.

«Нам важливо залучити найефективніших управлінців до формування бізнес-процесів всередині корпорації та почути думку кожного щодо вирішення тих чи інших організаційних питань, покращення результатів виробничої діяльності, впровадження системи обліку та інших засобів підвищення ефективності роботи задля того, щоб у подальшому використовувати їх позитивний досвід на інших підприємствах» - коментує директор департаменту елеваторної діяльності Андрій Задирака.

За його словами, засідання Ради директорів відбуватимуться не рідше одного разу на місяць.

 «На нашу думку, участь керівників регіональних підрозділів  у формуванні стратегії корпорації, колективному визначенні шляхів вирішення проблемних питань, розробці та удосконаленню нормативної бази сприятиме більш координованій та злагодженій роботі філій, а також забезпечить належний рівень взаємодії між центральним апаратом та підприємствами, що входять до складу ПАТ «ДПЗКУ», - зазначає директор департаменту.

Як повідомлялось раніше, з 2015 року у ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» оптимізуються бізнес-процеси, вибудовується ефективна система управління, змінено підхід до відбору керівників підприємств, що входять до її складу тощо. У 2016 році планується модернізація елеваторних потужностей  на суму 150 млн. доларів, яка буде залучена з першого траншу китайського кредиту. Це дозволить збільшити  обсяги приймання збіжжя та суттєво підвищить конкурентоспроможність підприємств. 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»