Позиція керівництва ДПЗКУ щодо ситуації на філії «Хлібна база №78»

25.01.2016
Позиція керівництва ДПЗКУ щодо ситуації на філії «Хлібна база №78»

  З огляду на ситуацію, яка вже тривалий час відбувається на філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» - Хлібна база №78, керівництво корпорації доносить свою позицію до суспільного загалу.

Колишній директор Хлібної бази №78 Артьомова О.В. за два роки своєї діяльності привела підприємство до збиткового стану. Так, збитки підприємства  тільки за 2014-2015 маркетинговий рік становлять 1 млн 255 тис грн, відхилення від фінансового плану складає  -672%!

Враховуючи виключно показники діяльності філії, які є об’єктивним свідченням абсолютно неефективного управління з боку Артьомової О.В., керівництвом ПАТ «ДПЗКУ» було прийнято рішення щодо недоцільності продовження контракту з останньою на 2016 рік.

 Однак, екс-керівник на території філії ДПЗКУ створила «групу опору», залучивши до неї деяких працівників підприємства та невідомих людей, які не допускають на його територію новопризначеного директора.

Варто зазначити, що минулого тижня на підприємство була відряджена спеціально створена комісія для визначення економічного та технічного стану підприємства, яка також не була допущена на територію, у зв’язку з чим не здійснила поставлених задач.

Керівництво ПАТ «ДПЗКУ» вже звернулось до правоохоронних органів та Кіровоградської ОДА з проханням вжити відповідних заходів для розслідування й запобігання вчинення подальших неправомірних дій колишнім директором філії та очікує на реагування вищезгаданих установ.

«Надзвичайно турбує факт недостовірного інформування співробітників філії щодо причин звільнення пані Артьомової з керівної посади та налаштування, у зв’язку з цим, колективу на вчинення необґрунтованого опору», - коментує ситуацію директор департаменту елеваторної діяльності Андрій Задирака. «У зв’язку з блокуванням роботи філії, в діях групи осіб на чолі з екс-директором підприємства вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356 КК України, які проявились у самовільному, всупереч установленого порядку, вчиненню дій по блокуванню роботи філії та недопущення до робочого місця нового керівника. Ми діємо виключно в правовому полі та намагаємось захистити власність корпорації від розкрадання та знищення».

Як повідомлялось раніше,  в рамках службового розслідування були виявлені факти порушення з боку директора філії ПАТ «ДПЗКУ» Хлібна база №78 Олени Артьомової умов контракту найму на посаду керівника підприємства. Також було повідомлено, що відповідно до нової кадрової політики компанії, рішення щодо подовження контрактів з керівниками філій приймається після оцінки фінансових результатів діяльності підприємства, відсотків виконання плану та інших показників ефективності. За результатами оцінки, корпорація укладає з директорами найуспішніших підприємств довгострокові контракти. Відповідно,  неефективні управлінці мають бути звільнені з керівних посад.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»