Анонс прес-конференції

13.01.2016
Анонс прес-конференції

15 січня о 13:30 у прес-центрі ІА «Уніан» відбудеться прес-конференція на тему: «Підсумки елеваторної діяльності ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація» за 5 місяців 2015/16 МР».

З 2015 року у ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» з метою підвищення ефективності діяльності оптимізовано бізнес-процеси, удосконалено організаційну структуру, запроваджено прозорий механізм відбору кандидатів на посади директорів підприємств, що входять до її складу, планується модернізація елеваторних потужностей.

Під час прес-конференції учасники доповідатимуть про результати діяльності у першій половині 2015/16 МР, кадрові зміни, результати проведених перевірок та протидію корупції на місцях.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході.

 

Спікери прес-конференції:

Приходько Борис Григорович, в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ»

Задирака Андрій Юрійович, директор департаменту елеваторної діяльності ПАТ «ДПЗКУ»

 

Акредитація журналістів: +38 097 803 15 25, Анастасія Шуляк.

Адреса прес-центру:  вул. Хрещатик, 4, м. Київ.

 

Довідка:

ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація" створена у 2010 році. Корпорація поєднує 56 філій (елеваторів, КХП тощо). До сфери діяльності ДПЗКУ входять: приймання, зберігання, доведення до базисних кондицій та відвантаження зерна; виробництво широкого асортименту борошна, круп, пластівців, кормів і кормових добавок; портова перевалка зернових та олійних культур; закупівля та експорт зернових культур і продуктів їх переробки; реалізація міждержавних та міжурядових угод з постачання сільгосппродукції.