ДПЗКУ продовжує поставку своєї продукції по тендеру FAO

10.12.2015
ДПЗКУ продовжує поставку своєї продукції по тендеру FAO

Філія ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Ізюмський КХП поставить 500 тонн дроблених зернових, в рамках реалізації чергового тендеру від FAO (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН) на поставку комбікормів мирним жителям зони воєнних дій – Луганській і Донецькій областям. Про це повідомив начальник управління переробки В’ячеслав Цегельник.

«Держкорпорація виграла даний тендер завдяки основним критеріям роботи підприємства - висока якість продукції і вигідна на ринку ціна. Передбачається поставка 250 тонн дробленої кукурудзи та 250 тонн дробленої пшениці», - зазначив він.

В’ячеслав Цегельник поінформував, що вся продукція буде передана сім’ям, які проживають на територіях Донецької та Луганської областей, що контролюються Україною протягом грудня поточного року.

Довідка:

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН була заснована на конференції в Квебеці 16 жовтня 1945 р. FAO діє в якості провідної установи, що займається проблемами розвитку сільських регіонів і сільськогосподарського виробництва в системі ООН. Девіз організації: «допомагаємо побудувати світ без голоду».

Діяльність FAO спрямована на зменшення гостроти проблеми бідності і голоду у світі шляхом сприяння розвитку сільського господарства, поліпшенню харчування і вирішення проблеми продовольчої безпеки - доступності всім і завжди харчування, необхідного для активного та здорового життя. FAO діє як нейтральний форум, а також як джерело знання та інформації. Допомагає країнам, що розвиваються і країнам в перехідному періоді модернізувати і поліпшити сільське господарство, лісівництво та рибальство.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»