На філіях ДПЗКУ встановили нові пробовідбірники

26.11.2015
На філіях ДПЗКУ встановили нові пробовідбірники

На філіях ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» завершили встановлення п’яти автоматичних пробовідбірників (CPS) Stork 440 Compact італійського виробництва. Про це повідомив директор департаменту елеваторного господарства Леонід Терещенко.

За його словами, монтаж цих пробовідбірників провели на Гребінківському, Братолюбівському, Старокостянтинівському елеваторах, Лубенському НОЗ та Кролевецькому КХП.

«Такий пробовідбірник використовується для відбору проб усіх видів зернових культур, різних сипучих і порошкових продуктів, у тому числі борошна», наголосив Леонід Терещенко.

Директор департаменту елеваторного господарства підкреслив, що наявність такого обладнання на підприємстві гарантує якісний відбір проб по всій глибині кузова транспортного засобу та забезпечує об'єктивний аналіз якісних показників зерна. При цьому дозволяє уникнути впливу людського фактору, дає змогу прискорити транспортний потік, активізує заготівельну роботу елеватора та якісно змінює працю техніків-лаборантів.

Доречно нагадати, що встановлення даного обладнання проводилося в межах плану модернізації елеваторного господарства держкорпорації, в подальшому ця робота буде продовжуватися.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»