ДПЗКУ взяла участь в Аграрній HR-конференціЇ

5.11.2015
ДПЗКУ взяла участь в Аграрній HR-конференціЇ

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» взяла участь в Аграрній HR-конференції, яку провела Інформаційна компанія "ПроАгро".  

Про це повідомив директор адміністративного департаменту Андрій Видай.

«Ця подія стала майданчиком для обговорення найбільш актуальних питань і пошуку найбільш ефективних методів управління людськими ресурсами в агрокомпаніях», - підкреслив він.

За словами Андрія Видая, конференцію відвідало близько 70 професіоналів сфери управління персоналом в агросекторі для обміну досвідом та обговорення кращих практик підбору, адаптації та утримання персоналу.

В її межах обговорили такі важливі питання:

- специфіку ринку праці в аграрному секторі та характерний дефіцит для нього професійних кадрів;

- HR на службі у держави;

- залучення молодих фахівців з ВУЗів;

- огляд основних принципів, підходів і методів у побудові систем оплати, оцінки та мотивації персоналу в аграрних компаніях;

- побудова в компанії системи управління ефективності, підвищення загальної результативності, професіоналізму та розвитку компетенції персоналу для реалізації стратегічних цілей і безперервного вдосконалення підприємства;

- роль HR в організації ефективного менеджменту компанії;

- значення директора з персоналу у процесі реструктуризації компанії.

Слід зазначити, що менеджментом ДПЗКУ постійно приділяється увага професійному розвитку свого колективу. Так, проведено ряд тренінгів, у тому числі з біржової торгівлі.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»