Продукція Новоукраїнського КХП відзначена на WorldFood Ukraine

4.11.2015
Продукція Новоукраїнського КХП відзначена на WorldFood Ukraine

Продукція філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Новоукраїнський КХП здобула визнання в семи номінаціях у рамках найбільшої міжнародної виставки продуктів харчування та напоїв WorldFood Ukraine +2015, яка нещодавно відбулася 2015 р. в Києві.

Про це повідомив начальник управління переробки держкорпорації В’ячеслав Цегельник.

«Новоукраїнський КХП презентував сім своїх виробів, які отримали золоті медалі та дипломи 27-го щорічного Міжнародного Дегустаційного конкурсу WorldFood Ukraine», - зазначив він.

В’ячеслав Цегельник повідомив, що нагороди у конкурсі здобули - пластівці вівсяні ПРЕМІУМ №2, суміш пластівців ПРЕМІУМ №5, пластівці вівсяні ПРЕМІУМ №3, мюслі 5 фруктів, мюслі Багато фруктів, мюслі До сніданку.

За його словами «продукція Новоукраїнського КХП уже давно стала візитною карткою корпорації. Наші пластівці, їх суміші та різноманітні мюслі, займають вагоме місце на внутрішньому ринку, користуються заслуженим попитом і мають свого постійного покупця у всіх регіонах України».

Довідка:

Філія ПАТ «ДПЗКУ» Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів –  одне з провідних підприємств зернопереробної галузі України. Його продукція – це 20 видів круп’яної продукції та комбікорми. Переробні потужності крупозаводу філії складають 30,5 тис. тонн у рік. Поряд з цим, Новоукраїнський КХП надає послуги із приймання, зберігання і відвантаження зерна. Загальна робоча зернова місткість елеватора філії складає 140 тис. тонн. Основні культури зберігання: пшениця, кукурудза, ячмінь, горох, ріпак, соняшник, соя.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»