Ізюмський КХП отримав сертифікат якості європейського зразка GMP+

28.10.2015
Ізюмський КХП отримав сертифікат якості європейського зразка GMP+

Філія ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Ізюмський КХП, у межах міжнародного агрофоруму AGROPORT-2015, отримала процесний сертифікат європейського зразка GMP+, який вручили директору підприємства Вісхану Ісламову.

«Отримавши цей сертифікат, ДПЗКУ підтвердила високу якість продукції. Так, Ізюмський КХП – перший серед комбінатів корпорації, який здобув таку важливу відзнаку. Вже у найближчому майбутньому і інші комбінати держкорпорації планують одержати таку ж високу міжнародну оцінку якості своєї продукції», - поінформував начальник управління переробки В’ячеслав Цегельник. 

На даний час, Ізюмський комбінат хлібопродуктів став єдиним підприємством в Україні, що отримало міжнародний сертифікат GMP+FSA, який підтверджує відповідність комбікормів, що тут виробляються, європейським стандартам.

У сертифікаті зазначено, що Ізюмський КХП на момент постачання відповідає додатковим вимогам для Центральної та Східної Європи з модуля GMP+FSA в рамках вимог GMP+International. Це свідчить про те, що підприємству гарантовано високий рівень довіри, а якість продукції, що ним виробляється, відповідає всім місцевим та міжнародним законодавчим актам в індустрії харчування.

Сертифікація відповідно до стандарту GMP не тільки визначає умови, що стосуються виробництва кормів, а й зберігання, транспортування, підбір та атестацію персоналу, документації та інші складові виробництва і логістики.