На Старокостянтинівському елеваторі встановили новий пробовідбірник зернових

19.10.2015
На Старокостянтинівському елеваторі встановили новий пробовідбірник зернових

На філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Старокостянтинівський елеватор завершилися будівельно-монтажні роботи по встановленню автоматичного двохпоточного пробовідбірника (CPS) Stork 440 Compact. Про це повідомив директор підприємства  Юрій Крутенчук. 

Юрій Крутенчук зазначив, що автоматичний пневматичний пробовідбірник зерна  дозволяє легко й швидко відібрати пробу з кузова автотранспорту.

«Він оснащений пультом дистанційного керування і відеокамерою. Цей пробовідбірник може бути використаний для відбору проб усіх видів зернових та бобових культур, різних сипучих і порошкових продуктів, у тому числі борошна», - поінформував директор Старокостянтинівського елеватору.

 За його словами, введення в експлуатацію автоматизованого пробовідбірника забезпечує якісний відбір проб по всій глибині кузова транспортного засобу та об'єктивний аналіз якісних показників зерна. Крім того, це виключило вплив людського фактору, дало змогу прискорити транспортний потік та заготівельну роботу елеватора в цілому.

Слід відмітити, що встановлення даного обладнання проводилося в межах плану модернізації елеваторного господарства держкорпорації.

 

 

 

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"