В ДПЗКУ мінімізували ризики фінансових втрат, — в.о. голови правління

22.09.2015
В ДПЗКУ мінімізували ризики фінансових втрат, — в.о. голови правління

Топ-менеджмент ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» здійснює жорсткий контроль над фінансовим станом корпорації та виконанням чинного законодавства. Про це в ефірі 5 каналу заявив в.о. голови правління державного зернотрейдера Борис Приходько.

Він нагадав, що в 2014 році через продаж зерна 4 оффшорним компаніям корпорація втратила понад 130 млн долл. Отже, першим кроком стала заборона будь-яких торгівельних відносин з такими компаніями. «Ми ведемо бізнес лише з першокласними компаніями, отже для корпорації фінансові ризики мінімальні», — наголосив Борис Приходько.

Крім того, корпорація відмовилася від роботи за передоплатою. Як результат, протягом поточного року в ДПЗКУ не з’явилося жодної нової дебіторської заборгованості.

Наразі в порядку денному топ-менеджменту корпорації — підвищення ефективності роботи, максимальне завантаження власних потужностей зі зберігання та перевалки зернових, модернізація елеваторів, подолання корупційних схем. «Якщо говорити про довгострокові перспективи, я вважаю, що корпорація все ж таки має бути приватизована. Адже будь-яка приватна компанія завжди ефективніша за державну», — сказав Борис Приходько.

Відео можна переглянути тут.

Прес-служба Мінагрополітики