Денис Полежаєв: З початку 2015 року ДПЗКУ експортувала 1,5 млн тонн зернових

16.09.2015
Денис Полежаєв: З початку 2015 року ДПЗКУ експортувала 1,5 млн тонн зернових

Сьогодні заступник голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Денис Полежаєв взяв участь» в програмі «Позиція» на телеканалі «Рада», де висловився про успіхи в експорті зерна, роботу з професіоналами аграрного ринку та боротьбу з корупцією в держкорпорації.

Денис Полежаєв зазначив, що починаючи з січня 2015 року ДПЗКУ експортувала більше ніж 1,5 млн тонн зернових і наразі темпи експорту продовжують збільшуватися.

«Корпорація входить до шістки найуспішніших експортерів зерна, а її керівництво робить все необхідне, аби в Україну надходили валютні кошти», - повідомив він.

На думку заступника голови правління ДПЗКУ, сьогодні держкорпорація потребує побудови якісної управлінської моделї компанії та залучення висококваліфікованих  професіоналів на ключові посади в корпорації, що в свою чергу зробить її прибутковою.

«За час роботи теперішнього топ-менеджменту компанія не втратила жодної гривні. Розрахунки проходять з усіма контрагентами. А всі поточні угоди, які укладаються – прибуткові, що вже є позитивним результатом», - сказав Денис Полежаєв.

За його словами, сьогоднішня збитковість ДПЗКУ є результатом корупційних дій колишнього менеджменту, так за минулі роки з корпорації було виведено більше 300 млн доларів США.

«Сьогодні ми працюємо з першокласними компаніями та укладаємо договори тільки, коли маємо стовідсоткову впевненість, що з нами розрахуються», - наголосив він.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»