Борис Приходько про зерновий контракт з Китаєм, про приватизацію ДПЗКУ та інші важливі питання

8.09.2015
Борис Приходько про зерновий контракт з Китаєм, про приватизацію ДПЗКУ та інші важливі питання

Сьогодні в.о. голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Борис Приходько взяв участь в ефірі радіо «Ера FM» у програмі «На слуху», де висловися про перспективи зернового контракту з Китаєм, закупівельну політику компанії, вигідні умови для вітчизняного сільгоспвиробника, доречність приватизації корпорації та високопрофесійність команди трейдерів ДПЗКУ.

«Ми  закуповуємо зернові за цінами, які формує ринок. В об’ємних показниках держкорпорація намагається купувати таку кількість збіжжя, яка необхідна для виконання контракту з ССЕС», - повідомив Борис Приходько.

За словами керівника ДПЗКУ, закупівля зернових здійснюється переважно на власних елеваторах, що мінімізує ризики корпорації. ДПЗКУ намагається виконувати зобов’язання перед постачальниками зерна вчасно.

«Менеджмент корпорації вимагає від директорів філій об’єктивної оцінки показників якості прийнятого зерна, адже в торгівлі збіжжям найважливішим є довіра постачальника до свого партнера», - наголосив він.

Також, Борис Приходько відмітив високопрофесійність та компетентність молодої команди трейдерів держкорпорації, які підвищують свою компетентність і конкурують з колегами по ринку.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»