ПАТ «ДПЗКУ» виграла тендер FAO

19.08.2015
ПАТ «ДПЗКУ» виграла тендер FAO

Філія ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Ізюмський комбінат хлібопродуктів стала учасником Всесвітньої продовольчої програми ООН та виграла тендер від FAO (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН) на поставку комбікормів мирним жителям зони воєнних дій – Луганській і Донецькій областям.

Про це повідомив директор підприємства Вісхан Ісламов.

«Ми виграли тендер FAO завдяки тому, що основними критеріями роботи нашого підприємства є висока якість продукції і вигідна ринкова ціна. Усього передбачається поставити 70 тонн комбікормів до кінця серпня 2015 року», - зазначив директор філії.

За словами Вісхана Ісламова, вся продукція буде передана родинам, які проживають на територіях Донецької та Луганської областей, що контролюються Україною.

«Держкорпорація вкотре бере активну участь у таких важливих подіях для суспільства. І все це стало можливим завдяки діяльності нашого підприємства по власній переробці сільськогосподарської продукції та налагодженим діловим стосункам із тисячами вітчизняних партнерів», - наголосив Вісхан Ісламов.

Слід нагадати, що у серпні 2013 року ДПЗКУ стала офіційним учасником Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Довідка:

Організація була заснована на конференції в Квебеці 16 жовтня 1945 р. FAO діє в якості провідної установи, що займається проблемами розвитку сільських регіонів і сільськогосподарського виробництва в системі ООН. Девіз організації: «допомагаємо побудувати світ без голоду».

Діяльність FAO спрямована на зменшення гостроти проблеми бідності і голоду у світі шляхом сприяння розвитку сільського господарства, поліпшенню харчування і вирішення проблеми продовольчої безпеки - доступності всім і завжди харчування, необхідного для активного та здорового життя. FAO діє як нейтральний форум, а також як джерело знання та інформації. Допомагає країнам, що розвиваються і країнам в перехідному періоді модернізувати і поліпшити сільське господарство, лісівництво та рибальство.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»