ДПЗКУ продовжує брати участь у Всесвітній Продовольчій Програмі ООН

18.08.2015
ДПЗКУ продовжує брати участь у Всесвітній Продовольчій Програмі ООН

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» з вересня 2013 року входить до Реєстру постачальників (WFP Vendor Roster) зернових культур Всесвітньої Продовольчої Програми ООН.

Слід зазначити, що це дуже важливо і знаково для України, як для світового продовольчого експортера. ДПЗКУ стала першою вітчизняною компанією (юридично зареєстрованою в Україні), яка отримала подібний статус у Всесвітній Продовольчій Програмі ООН. Адже раніше лише окремі українські експортери зерна брали участь у зазначеній Програмі через закордонні представництва або партнерів-нерезидентів.

Беручи участь у Всесвітній Продовольчій Програмі ООН держкорпорація отримує доступ до безпосередньої участі у всіх тендерах на поставку для продовольчих програм ВПП ООН зернових культур.

ДПЗКУ як державний оператор і Україна продовжують отримувати нові канали та ринки збуту вітчизняного зерна, зміцнюючи авторитет та міжнародний імідж держави як ефективного учасника програм ООН з подолання глобальної продовольчої кризи.

Наразі філія корпорації Ізюмський КХП бере участь у тендері від FAO (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН) на розповсюдження своєї продукції серед мирних жителів, які проживають у зоні воєнних дій – Донецької та Луганської областей.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»