Бровківське ХПП розпочало приймання зерна врожаю 15/16 МР

21.07.2015
Бровківське ХПП розпочало приймання зерна врожаю 15/16 МР

21 липня 2015 року на філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Бровківське ХПП» розпочалось приймання зернових нового врожаю 2015-2016 МР.  Про це повідомив начальник управління обліку зерна департаменту елеваторної діяльності Микола Кузьменко.

«Колектив філії провів кропітку роботу з багатьма поклажодавцями, які знаходяться у Житомирській області та зоні розташування філії. Сьогодні можна впевнено сказати, що довіра клієнтів до підприємства, як державного суб’єкту - безумовна», - наголосив Микола Кузьменко.

Він зазначив, що цьогорічні укладені закупівельні контракти, дають змогу поклажодавцям швидко продати зерно безпосередньо на елеваторі за ціною, що відповідає ринковій, та оперативно отримати кошти.

Слід відмітити, що зерно яке надходить на хлібоприймальне підприємство проходить ряд заходів обробки: визначення якості; зважування; при потребі очистку та сушіння; після яких воно розміщується в зернові місткості.

Кваліфіковані працівники лабораторії визначають якість збіжжя на сучасному лабораторному обладнанні, а його сушіння проводиться на модернізованій зерносушарці ДСП-32.

За словами старшого майстра-вагара Наталія Буханович, кожен кілограм зерна не залишається без уваги працівників філії, які зацікавлені у плідній співпраці з поклажодавцями. 

Колектив підприємства позитивно налаштований на ефективну роботу, у будь-який зручний час, аби максимально завантажити свої виробничі потужності, та має намір виконати поставлені завдання менеджментом держкорпорації, а також задовільнити потреби поклажодавців.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»