У ДПЗКУ обговорили стратегії закупівель на 2015/16 МР

12.07.2015
У ДПЗКУ обговорили стратегії закупівель на 2015/16 МР

13 липня 2015 року в ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" пройшла виробнича нарада з директорами філій, керівниками та співробітниками регіональних відділів департаменту закупівель і логістики, по питаннях організації закупівлі ПАТ "ДПЗКУ" сільськогосподарської продукції у 2015/2016 МР.

В нараді взяв участь та виступив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко. Він виділив пріоритетне завдання корпорації — оперативне узгодження з китайськими партнерами річних планів щодо обсягів поставок зернових та їхнє своєчасне виконання. Саме це дасть можливість реалізувати другу частину Генеральної угоди щодо відкриття 2-ої кредитної лінії на реалізацію інвестиційних проектів.

«Сезон буде непростим, перед корпорацією стоять серйозні виклики та очікування. Керівництво та колектив своєю роботою повинні довести суспільству, що ситуація докорінно змінилася, що корпорація працює прозоро та приносить державі прибутки», - наголосив Міністр АПК.

З доповіддю про плани ДПЗКУ у новому 2015/2016 маркетинговому році виступив в.о. голови правління Борис Приходько. Він зазначив, що корпорація має намір вийти на передбачений контрактом експорт до Китаю зернових та олійних культур.

«До основних завдань, які стоять перед топ-менеджментом ДПЗКУ, варто віднести оптимізацію логістичних затрат, удосконалення бізнес-процесів продажу, закупівель та відвантаження сільгосппродукції, формування довіри до держкорпорації на ринку та креативне мислення її керівників», - повідомив Борис Приходько.

Керівник держкорпорації поінформував про реалізацію створення ефективної організаційної структури корпорації, з прозорою системою мотивації персоналу з метою досягнення бюджетних показників та успішної конкуренції на ринку торгівлі аграрної сировини та введення сучасної системи контролю за фінансовими та торговими ризиками.

Аналіз тенденцій експортного ринку та можливостей ДПЗКУ представив Роман Русаков.

«Державна продовольчо-зернова корпорація України з грудня 2014 року по червень поточного року підписала 30 зовнішньоекономічних контрактів та за кожен із них отримала валютну виручку», - відмітив Роман Русаков.

За його словами, на даний час корпорація не співпрацює з офшорними компаніями, що покращує її позитивний імідж на ринку експорту зерновими.

Заступник голови правління Денис Полежаєв наголосив на важливості виконання заготівельного плану задля покращення фінансової стабільності корпорації  та її репутації.

Також він націлив усіх директорів філій, на необхідність приділити особливу увагу  якісному обслуговуванню клієнтів та роботі виробничих лабораторій, а регіональних представників – на цілодобове контактування з поклажодавцями ДПЗКУ.

З майбутніми планами закупівельної діяльності зернових у ДПЗКУ ознайомив директор департаменту закупівель Дмитро Єрмоленко. Він зазначив, що близько 2,5 млн тонн зернових планується закупити до кінця поточного календарного року.

У рамках наради обговорено і такий важливий напрям діяльності корпорації як переробка. За інформацією начальника управління переробки В’ячеслава Цегельника в 2015/2016 МР планується максимально завантажити існуючі потужності переробних філій корпорації, наростити реалізацію продукції виготовленої із зерна ДПЗКУ.

«В цьому сезоні держкорпорація заявить про себе, як про важливого експортера борошна. Ми впевнені в якості продукції наших філій, тому продовжуватимемо формувати її імідж на ринку»,  - підкреслив Вячеслав Цегельник.

Варто підкреслити, що до планів які стоять перед корпорацією у 2015/2016 маркетинговому році відносяться: продовження активних закупівель, виконання планів по зберіганню та переробці зерна, проведення модернізації філій, подальша реалізація кредитних угод з КНР, забезпечення знаних обсягів експортних відвантажень.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»