Елеватори ДПЗКУ в хорошому і відмінному стані

30.06.2015
Елеватори ДПЗКУ в хорошому і відмінному стані

Елеватори ПАТ "ДПЗКУ" перебувають у хорошому і відмінному стані. Про це в ексклюзивному коментарі кореспондентові Укрінформу розповів заступник голови правління компанії Денис Полежаєв.

"Днями було завершено приймання матеріально-технічної бази філій ДПЗКУ і практично в усіх елеваторів держкорпорації загальна оцінка "добре". Дуже багато підприємств корпорації здали матеріально-технічну базу на "відмінно", - сказав він.

Денис Полежаєв підкреслив, що технічне оснащення знаходиться на високому рівні у таких елеваторів, як: Кролевецький КХП, Савинський елеватор, Білоколодязький елеватор, Новоукраїнський КХП, Дубенський КХП, Одеський зерновий термінал.

"Деякі підприємства корпорації потребують модернізації, а саме Бровківське ХПП, Новополтавський елеватор, Кремидівське ХПП, що і є в майбутніх планах", - підкреслив заступник керівника ДПЗКУ.

Варто сказати, що ДПЗКУ вже розпочала закупівлю ячменю 3 класу врожаю 2015 року в південних регіонах України. Ціни на зернову варіюються від 2950 до 3130 грн/т з урахуванням вартості доставки на підприємство.

В Одеському і Миколаївському портах закупівельні ціни на ячмінь 3 класу становлять 3300 і 3200 грн/т (СРТ) відповідно.

ІА "Укрінформ"