Іміджева складова ДПЗКУ відіграє важливу роль у підвищенні ефективності діяльності корпорації

21.06.2015
Іміджева складова ДПЗКУ відіграє важливу роль у підвищенні ефективності діяльності корпорації

Директор Інформаційної компанії "ПроАгро" Микола Верніцький 16 червня в ефірі програми "У деталях" на телеканалі Рада разом з в.о. голови правління ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" Борисом Приходько обговорили результати роботи ДПЗКУ і завдання, що стоять перед корпорацією на сучасному етапі.

Борис Приходько під час дискусії, повідомив, що пріоритетними цілями ДПЗКУ сьогодні є стабілізація роботи корпорації, наповнення штату компанії компетентним персоналом, створення адекватної системи мотивації для підвищення конкурентоспроможності ДПЗКУ і формування її позитивного іміджу.

Микола Верніцький в ході дискусії зазначив, що основною складовою позитивного іміджу ДПЗКУ сьогодні є успішне виконання компанією умов контракту з головним клієнтом - китайською компанією ССЕС, в яку щорічно поставляється від 5 до 6 млн. т зерна. Також він підкреслив, що велике значення для створення позитивного іміджу України як експортера аграрної продукції має модернізація зрошувальних систем, проведення днопоглиблювальних робіт, які повинні здійснюватися державою для забезпечення найкращих умов роботи українських агрокомпаній.

ПроАгро