Роз’яснення ДПЗКУ щодо інформації на сайті ПАТ «Аграрний фонд»

15.06.2015
Роз’яснення ДПЗКУ щодо інформації на сайті ПАТ «Аграрний фонд»

Сьогодні, на офіційній сторінці ПАТ «Аграрний фонд» була розміщена не аргументована  інформація стосовно того, що нібито ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» відмовляється повертати зерно (156 тонн жита та 149 тонн пшениці), яке зберігається на Черняхівському елеваторі держкорпорації. 

Керівництво ПАТ «ДПЗКУ» відповідально заявляє, що корпорація не має жодних юридично-оформлених відносин за вказаними зерновими культурами з ПАТ «Аграрний фонд». Слід зазначити, що взаємовідносини стосовно даних зернових існують між ДАК «Хліб України» та ПАТ «Аграрний фонд» і можлива недостача збіжжя має відношення до їх партнерства.

Згідно з результатами проведеної 8 червня 2015 року, за дорученням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, перевірки фінансовою інспекцією, на філії ПАТ «ДПЗКУ» Черняхівський елеватор стану кількісно-якісного обліку зерна та продуктів його переробки - нестачі або залишків не виявлено.

Вважаємо, що всі зацікавлені, у з’ясуванні спірних питань, сторони мають бути об’єктивними, ретельніше досліджувати їх виникнення та уникати оприлюднень неправдивої інформації.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»