ПАТ «ДПЗКУ» презентує свою діяльність на Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2015»

2.06.2015
ПАТ «ДПЗКУ» презентує свою  діяльність на Міжнародній агропромисловій 
виставці «АГРО-2015»

3 червня 2015 року свою роботу розпочала наймасштабніша в Україні та Східній Європі XXVII  Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2015». ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» стала учасником цього найбільшого загальнодержавного сільськогосподарського заходу. 

Захід офіційно відкрив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко. Він підкреслив, що сьогодні аграрний сектор є найперспективнішим для інвестицій в Україні, адже саме ця галузь пропонує бізнесу колосальні обсяги виробництва та конкурентні ціни. «Найбільш перспективні інвестиційні напрямки – розвиток тваринництва, рослинництва, виробництво високотехнологічної продукції. В Україні є природні ресурси та унікальні інноваційні технології, що гарантують швидкий, дієвий результат», - наголосив Міністр.

Цього року свій виробничий та інвестиційний потенціал представляють усі регіони України. У виставці беруть участь понад 1000 гостей із 16 країн світу, зокрема, з Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Польщі та інших.

Один із найважливіших заходів АГРО-2015 - це Український форум з аграрної та продовольчої стратегії, основним завданням якого є презентація Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки.

Також у межах виставки відбувається ціла низка конференцій, презентацій, круглих столів, семінарів та спеціалізованих виставок: виставка агротехніки та запасних частин для землеробства, рослинництва, тваринництва, птахівництва,  меліорації, кормовиробництва, харчової та переробної промисловості, утилізації, присадибного господарства «ЕкспоАгроТех»; презентація обладнання та технологій для газового, рідкого та твердого біопалива, котлів та когенераційних установок, сировини для виготовлення біопалива «Біопаливо»; виставка технологій виробництва органічної продукції «ORGANIC»; виставка будівництва в АПК «AGRO BUILD-EXPO».

У цьому році ПАТ «ДПЗКУ» презентує аграріям власну програму закупівель зернових культур (кукурудзи, пшениці, ячменю) майбутнього урожаю 2015 р., яка дає змогу сільгоспвиробнику на вигідних умовах, авансом залучити фінансові ресурси для вирощування зернових, а в послідуючому забезпечити їх гарантований збут за ринковими цінами.

На АГРО-2015 держкорпорація, як один із провідних гравців на вітчизняному ринку зберігання та переробки зернових, представляє продукцію своїх філій, які спеціалізуються на переробці зернових у борошно – Львівський КХП, Одеський КХП, Кременчуцький КХП, Сумський КХП, Тернопільський КХП, Харківський КХП№2, Великолепетиський елеватор, Богданівецький КХП, Черняхівський елеватор та Кролевецький комбінат хлібопродуктів, які сьогодні відносяться до лідерів виробництва якісної муки.

Велику зацікавленість відвідувачі виставки виявляють також до виробів провідних підприємств держкорпорації: Ізюмського КХП, що спеціалізується на виготовленні комбікорму для всіх видів тварин та Новоукраїнського комбінату хлібопродуктів, який  випускає широкий асортимент круп, пластівців, мюслів та пшеничну кутю.

 На своїй виставковій експозиції корпорація презентує зразки продукції своїх філій - 7 сортів пшеничного та житнього борошна, їх суміші та вітамінізоване борошно; 5 видів круп (перлова, ячна, пшенична, гречана, вівсяна), 5 видів пластівців (вівсяні, житні, пшеничні, ячмінні, гречані), мюслі та комбікорми.

Довідка

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» створена на базі 56 філій, серед них: 2 портові елеватори – Одеський і Миколаївський, 54 лінійні елеватори, 21 комбінат хлібопродуктів, 17 млинів, 2 круп’яних, 2 комбікормових та 2 насіннєобробних заводи. До основних напрямків діяльності держкорпорації відносяться – закупівля та експорт зернових культур і продуктів їх переробки; приймання; зберігання; виробництво широкого асортименту борошна, круп, пластівців, комбікормів; портова перевалка зернових та олійних культур; реалізація міждержавних та міжурядових угод з постачання сільгосппродукції.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»