Розвиток переробної діяльності ДПЗКУ

1.06.2015
Розвиток переробної діяльності ДПЗКУ

Переробка зерна - один з основних видів діяльності ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України". Підприємства держкорпорації здатні переробляти близько 700 тис. тонн зернових культур, забезпечуючи до 18% обсягів потреб України в борошномельній, круп'яній продукції та комбікормах. 

Продовольча безпека регіонів України в значній мірі ґрунтується на активній роботі підприємств переробної галузі ДПЗКУ. Про це повідомив новопризначений начальник управління переробки В'ячеслав Цегельник.

"Хотілося би зазначити, що філії корпорації можуть виробляти на рік близько 530 тис. тонн борошна, 30 тис. тонн круп та 160 тис. тонн комбікормів. І в наших планах реалізувати цей потенціал", - сказав В'ячеслав Цегельник.

Начальник управління переробки виділив основні кроки своїх подальших дій задля успішного розвитку переробної діяльності ДПЗКУ:

- збільшення збуту борошномельної продукції на внутрішньому ринку України шляхом співпраці з підприємствами-виробниками хлібу та кондитерських виробів, зокрема такими як: "Сумська паляниця", "Хмельницькхліб", "Ізяславський хлібозавод", "Теремно Хліб", "Нововолинський хлібозавод", "Агроком", "Одесакондитер", "Одеський Коровай", "Чернівецький хлібокомбінат", "Бердичівський хлібозавод" та іншими;

- нарощення виготовлення круп’яної продукції та комбікормів;

- співпраця з лідерами у кондитерській галузі - "Конті", "Світоч", "АВК", "Roshen";

- постачання борошномельних продуктів до мереж продовольчих супермаркетів, таких як "Fozzy Group", "Фуршет", "Billa", "АТБ";

- щорічна модернізація обладнання для покращення якості продукції;

- введення сучасних систем управління виробництвом та контролю за якістю готової продукції;

- прозора цінова політика на продукти переробки;

- продовження плідної співпраці з постачання борошна по експорту до Грузії, Молдови, Китаю, Палестини, Південної Кореї;

- розширення географії експорту борошна на міжнародні ринки до країн СНД – Білорусь та Туркменістан, країн Близького Сходу – Ірак, Ізраїль, до Південно-Східної Азії, а саме в Малайзію, Філліпіни, Індонезію, Гонгконг, до Африки – Нігерія, Сьєрра-Леоне, Конго, Габон та на Маршалові острови, що входять до групи островів Океанії.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»