На Вінниччині пройшла регіональна нарада з питань підготовки до проведення весняно-польових робіт

4.03.2013
На Вінниччині пройшла регіональна нарада з питань підготовки до проведення весняно-польових робіт

Регіональна нарада з питань підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт у 2013 році відбулася у п’ятницю 1 березня у Вінниці на базі Інституту кормів і сільського господарства Поділля НААН України.

В нараді взяли участь понад 250 учасників, серед яких заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Сень О.В., заступники голів обласних держадміністрацій з питань АПК 14 областей України, начальники районних сільгоспуправлінь по Вінницькій області, керівники регіональних центрів наукового забезпечення АПВ НААН України, територіальних органів Держземагентства, Держфітоінспекції, керівники обласних представництв Держрезервнасінфонду, Аграрного фонду, Союзу сільгосппідприємств, Асоціації фермерів та приватних землевласників, сільгоспвиробники та представники ЗМІ.

В ході наради директор регіонального департаменту головної торгово-експортної філії ДПЗКУ У Вінницькій області Мруг О.А. детально інформував присутніх про початок, умови та особливості програми форвардних закупівель зерна ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

Крім цього, під час практичної частини наради присутні ознайомились із сучасними науковими здобутками в селекції та насінництві сільськогосподарських культур (зразками насіння та снопового матеріалу). Також було проведено демонстрацію сучасної ґрунтообробної техніки.