ДПЗКУ повинна стати прибутковою та повернути довіру партнерів, — Валерій Томіленко

26.04.2015
ДПЗКУ повинна стати прибутковою та повернути довіру партнерів, — Валерій Томіленко

Через неефективний менеджмент та корупцію Державна продовольча-зернова корпорація України має 3,6 млрд грн збитків. У минулому році підприємство щодня втрачало близько 100 млн грн та фактично опинилося в борговій ямі. Про це в ефірі 24 телеканалу повідомив в.о. Голови правління ДПЗКУ Валерій Томіленко.

«Ми вже усунули близько 10 компаній-посередників, намагаємось мінімізувати наслідки «роботи» попередніх керівників корпорації та налагодити нормальну співпрацю з нашими стратегічними партнерами. Ці цифри є публічними, вони відображені в фінансовій звітності, яку ми надаємо нашим китайським партнерам. Звісно, від таких показників ніхто не може бути в захваті», — сказав Валерій Томіленко.

Аби повернути довіру до ДПЗКУ та України в цілому, вже перекрито декілька корупційних схем та розпочато міжнародний аудит. Паралельно з цим ведеться планова робота зі збільшення обсягів торгівлі зерном та виводу корпорації хоча б на мінімальний рівень прибутковості: «Адже, на жаль, протягом 2,5 років свого існування і 3-х закритих фінансових років, корпорація була збитковою».

Прес-служба Мінагрополітики