ДПЗКУ планує підтримати розвиток галузі національного машинобудівництва

22.02.2015
ДПЗКУ планує підтримати розвиток галузі національного машинобудівництва

Днями представники ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» відвідали ПАТ «Карлівський машинобудівничий завод» (КМЗ), де ознайомилися з виробничими та технологічними процесами виготовлення всього спектру обладнання. Про це повідомив начальник управління капітального будівництва Леонід Терещенко.

«КМЗ виробляє продукцію на рівні європейських аналогів, яке можна використовувати при проведенні модернізації та технічного переоснащення філій ДПЗКУ», - підкреслив Леонід Терещенко.

За його словами, наразі опрацьовуються варіанти закупівлі зерносушарок аналогу ДСП-50 для встановлення на чотирьох філіях держкорпорації: «Білоколодязький елеватор», «Богданівецький КХП», «Черняхівський елеватор» та  «Савинський елеватор». Так, ДПЗКУ планує закупити це обладнання саме у національного виробника, адже воно  відповідає всім європейським нормам.

«Держкорпорація зацікавлена у розвитку галузі вітчизняного машинобудівництва, а тому зацікавлена у подальшій співпраці з КМЗ», - зазначив начальник управління капітального будівництва.

Довідка: ПАТ "Карлівський машинобудівний завод" (КМЗ) - лідируючий постачальник комплексних рішень для галузі зберігання і обробки зерна. Комплексні рішення КМЗ включають розробку, проектування, виробництво, монтаж повного спектру устаткування для елеваторної промисловості; постачання устаткування для підготовки транспортування зерна, устаткування для зберігання зерна, а також навчання персоналу і післяпродажний сервіс.    

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»