Міжнародний аудит діяльності ПАТ «ДПЗКУ» може бути завершено навесні

18.02.2015
Міжнародний аудит діяльності ПАТ «ДПЗКУ» може бути завершено навесні

Міжнародна аудиторська компанія «BDO-Україна» планує розпочати перевірку діяльності ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» найближчим часом. Про це на прес-конференції в прес-центрі «Укрінформ» повідомив управляючий партнер компанії Сергій Балченко. 

У заході також взяли участь виконуючий обов’язки Голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Валерій Томіленко та директор ТОВ «УкрАгроКонсалт» Сергій Феофілов.

За словами С.Балченка, пріоритетами аудиту стане фінансова звітність, аналіз ризиків, у тому числі пов’язаних з шахрайством та інше. «Ми зараз знаходимося на стадії укладання договору аудиту. Передбачається, що робота буде виконана навесні, якщо не буде додаткових проблем та питань. Графік узгодимо з менеджментом компанії», — повідомив Сергій Балченко.
При цьому він підкреслив високе економічне та репутаційне значення перевірки, адже від її результатів залежить інвестиційна привабливість ПАТ «ДПЗКУ». «Саме таку звітність вимагають закордонні інвестори. Ця звітність надає перевагу компанії. Це вже окремий товар, який дозволяє співпрацювати з великими інвесторами. Це дає більше можливостей компанії бути зрозумілою та отримати високі рейтинги надійності», — зазначив аудитор.
 
У свою чергу Валерій Томіленко заявив, що компанія зацікавлена у плідній співпраці з аудиторами щодо усунення наслідків корупційних схем та попередження нових порушень. «Менеджмент ДПЗКУ дуже зацікавлений у проведені об’єктивного міжнародного аудиту. Ми налаштовані бути максимально прозорими та в максимально стислі терміни надавати будь яку інформацію, яка буде надходити за запитами від «BDO», — запевнив керівник компанії.

Прес-служба Мінагрополітики