Аграрні медіа висловлюють підтримку Валерію Томіленку

25.12.2014
Аграрні медіа висловлюють підтримку Валерію Томіленку

Сьогодні, 26 грудня 2014 року, на агро-порталі «УкрАгроКонсалт» вийшов матеріал “За выполнение обязательств поставок зерна в Китай теперь отвечает Валерий Томиленко”, в якому йдеться про вдале рішення Уряду, а саме призначення Валерія Томіленка на посаду в.о. голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» та виконання китайського контракту держкорпорацією. 

«Треба визнати, що в сформованій ситуації міністерство агрополітики зробило достатньо вдалий вибір кандидата на посаду в.о. голови ДПЗКУ. У період виконання контрактів ДПЗКУ потрібна саме та людина, що має досвід керівництва міжнародною компанією з оборотом понад мільйон тонн на рік. А Томіленко свого часу працював у компанії Glencore, пізніше очолював структурний підрозділ такого монстра як Nidera. Обидві ці компанії в той час входили в топ-5 найбільших експортерів зерна з України з оборотом понад мільйон тонн на рік. Тобто, якщо у кого-небудь і є шанс витягнути зобов'язання по постачанню (і не стати при цьому хлопчиком для биття), так це у людини з подібним досвідом», - зазначають в УкрАгроКонсалт.

В.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Валерій Томіленко, в свою чергу, висловив вдячність компанії «УкрАгроКонсалт» та особисто її генеральному директору Сергію Феофілову за кредит довіри, наданий новому менеджменту держкорпорації.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»