Учасники зернового ринку підтримують призначення нового керівника ПАТ «ДПЗКУ»

23.12.2014
Учасники зернового ринку підтримують призначення нового керівника ПАТ «ДПЗКУ»

Учасники зернового ринку України підтримують перші кадрові рішення Міністерства аграрної політики України, а саме призначення Валерія Томіленка на посаду В.о. голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України». 

Одним із перших обрання нового голови правління держкорпорації прокоментував президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Алекс Ліссітса. 

 «Нечітка та непродумана політика останніх місяців як по відношенню до власних товаровиробників, так і до китайських партнерів може призвести до зриву великого міждержавного контракту, що обернеться Україні мільярдними збитками, а українським експортерам надовго закриє ринок збуту в КНР. Призначення Валерія Томіленка, відомого як одного з кращих зернотрейдерів України, є правильним і своєчасним», - підкреслив Алекс Ліссітса.

В свою чергу, В.о. голови правління Валерій Томіленко висловив подяку асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та особисто її президенту Алексу Ліссітсі за довіру та підтримку нового менеджменту держкорпорації, і наголосив, що ПАТ «ДПЗКУ» сподівається на плідну співпрацю з усіма представниками українського зернового ринку.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»