Заява нового керівництва ПАТ «ДПЗКУ»

15.12.2014
Заява нового керівництва ПАТ «ДПЗКУ»

Вчора, 15 грудня 2014 року, рішенням Уряду та Міністерства АПК України відбулася зміна головного керівництва ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

Нова команда технократів – спеціалісти з багаторічним досвідом роботи у зерновій галузі та глибокими знаннями міжнародних аграрних ринків.

Зміна складу правління компанії була ініційована керівництвом країни та галузі на підставі раніше проведених перевірок Головним контрольно-ревізійним управлінням та Державною податковою службою, які виявили порушення у фінансовій та комерційній діяльності ДПЗКУ. За окремими фактами відкрито кримінальні справи та проводяться розслідування правоохоронними органами.

Головні цілі сьогодні - стабілізація роботи держкорпорації та ділових відносин із найважливішим стратегічним партнером – Китайською Народною Республікою.

Першим кроком нового керівництва буде проведення міжнародного аудиту компанії, ключові результати якого обов’язково стануть публічними.

Головним робочим завданням є виконання у повному обсязі укладених договорів з КНР, які на сьогодні мають певні відхилення від графіку поставок. Але, значна увага буде приділятися реалізації другої частини контракту між ДПЗКУ та ССЕС, для модернізації елеваторної галузі й сільськогосподарського імпорту добрив і хімії, яка раніше не була задіяна.

ДПЗКУ обов’язково має стати лідером експортного ринку та приносити високий стабільний дохід до державної казни, а своїми професійними діями промотувати Україну як надійного національного оператора на зернових ринках України та світу.

В.о. Голови правління ПАТ «ДПЗКУ»

Валерій Томіленко