ДПЗКУ майже вдвічі збільшила дохід від реалізації продукції

1.12.2014
ДПЗКУ майже вдвічі збільшила дохід від реалізації продукції

За підсумками 10 місяців 2014 року фінансовий результат ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» від операційної діяльності становить 988,1 млн. грн, (за 10 місяців 2013 року збиток становив 25,0 млн.грн.). Про це повідомив директор фінансово-економічного департаменту Ярослав Смакота.

«Чистий дохід корпорації від реалізації продукції за 10 місяців поточного року  складає 4,901 млрд. грн, що майже вдвічі перевищує показник відповідного періоду минулого року – 2,770 млрд. грн., а валовий прибуток ДПЗКУ збільшився більш ніж у 5 разів та становить 720,6 млн. грн. - сказав він.

«Основні фінансові показники держкорпорації покращилися завдяки активізації кредитно-інвестиційної діяльності (виконання контракту з Ексімбанком КНР) та експортної діяльності, нових напрямів роботи, підвищенню ефективності заготівельної діяльності на філіях ПАТ «ДПЗКУ» і збільшенню обсягів перевалки зернових культур», - підкреслив Ярослав Смакота.

За його словами, у зв’язку із значною девальвацією української гривні в 2014 року, внаслідок переоцінки валюти неопераційні курсові різниці склали 1,6 млрд. грн, що негативно вплинуло на фінансовий результат від звичайної діяльності (- 844,8 млн. грн).

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»