Ізюмський КХП отримав міжнародний сертифікат якості

23.11.2014
Ізюмський КХП отримав міжнародний сертифікат якості

На філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Ізюмський комбінат хлібопродуктів була проведена міжнародна сертифікація по стандарту ISO 9001:2008 «Система менеджменту якості. Вимоги» та отримано сертифікат на відповідність підприємства цьому стандарту.

Про це повідомив директор філії Вісхан Ісламов.

«Даний сертифікат якості дуже важливий для Ізюмського КХП, адже тепер приймання, зберігання, відвантаження збіжжя і прийом, приготування, подача сировини для виробництва, виробництво і відвантаження комбікорму офіційно відповідають вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008», - підкреслив він.

Вісхан Ісламов зазначив, що філія «Ізюмський комбінат хлібопродуктів» виробляє якісну та безпечну продукцію, а отриманий сертифікат лише підтверджує це.

Довідка

Відповідність вимогам ISO 9001 свідчить про рівень надійності постачальника і надійності його компанії. З точки зору сучасних компаній, відповідність вимогам ISO 9001 - той мінімальний рівень, який дає можливість входження на ринок. Сам сертифікат відповідності ISO 9001 є зовнішнім незалежним підтвердженням досягнення вимог стандарту.

Стандарти ISO 9001 були прийняті більш ніж 190 країнами світу. Велика частина з них - в якості національних стандартів. Особливість стандартів ISO 9000 в тому, що вони застосовуються до будь-яких підприємств і організацій, незалежно від їх розміру, форми власності та сфери діяльності.

У разі прийняття його національними органами стандартизації, ISO 9001 отримує подвійне найменування - міжнародне та національне. Для України це ISO 9001: 2008 та ДСТУ ISO 9001: 2009.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»