Філії Харківщини – лідери заготівлі збіжжя

22.09.2014
Філії Харківщини – лідери заготівлі збіжжя

Лідерами заготівлі збіжжя є філії держкорпорації Харківщини. На лінійні елеватори та хлібоприймальні підприємства ПАТ «ДПЗКУ» Харківської області станом на 22 вересня поточного року надійшло понад  323 тисяч тонн зернових, що на 121 тис. тонн більше, ніж за відповідний період минулого маркетингового року.

«Найголовнішим критерієм першості регіону в заготівлі збіжжя – є довіра аграріїв до підприємства», - підкреслив директор філії «Сахновщинський елеватор» Сергій Дергоусов.

«Ми активно працюємо з нашими поклажодавцями, пропонуємо їм адекватну цінову політику та гарантуємо інтенсивну реалізацію їх зернових», - сказав він.

Директор «Харківського КХП №2» Віталій Рибак повідомив, що важливий вплив на активну та вдалу заготівлю збіжжя справила власна закупівля зернових.

На сьогодні «Савинський елеватор» прийняв на зберігання – 116,3 тис. тонн зернових, «Білоколодязький елеватор» - 108,4 тис. тонн, «Ізюмський комбінат хлібопродуктів» - 45,7 тис. тонн, «Сахновщинський елеватор» - 27,1 тис. тонн,  та «Харківський комбінат хлібопродуктів №2» - 25,5 тис. тонн. Варто відмітити, що філії Харківщини приймають на зберігання третю частину зернових від загальних потужностей усіх філій ПАТ «ДПЗКУ».  

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»