Розширена зустріч керівництва ДПЗКУ з міністром АПК Ігорем Швайкою

11.09.2014
Розширена зустріч керівництва ДПЗКУ з міністром АПК Ігорем Швайкою

12 вересня 2014 року, в межах засідань щомісячної економічної ради, відбулася розширена робоча зустріч Міністра аграрної політики та продовольства України Ігоря Швайки з  правлінням ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», керівниками управлінь  та директорами філій держкорпорації.

Учасники наради обговорили результати роботи, які вдалося досягти колективу держкорпорації за вісім місяців поточного року. Так, голова правління ПАТ «ДПЗКУ» Петро Вовчук назвав регіони, які демонструють найкращі показники. Серед лідерів – Харківщина та Херсонщина.

Під час зустрічі міністр АПК Ігор Швайка доручив керівництву держкорпорації підготувати реалістичний план роботи з конкретними заходами на наступне півріччя. 

«Я вас прошу надавати мені пропозиції замість прохань та вимог. Нам потрібен конструктив в роботі. Варто враховувати умови, в яких доводиться працювати. В Україні війна не тільки торгова, але й фактична. Це все вплине на вашу роботу. Варто вже зараз формувати резервний фонд, який дозволить працювати далі», - сказав міністр Ігор Швайка.

Також на нараді обговорювали модернізацію сушильного обладнання філій ПАТ  «ДПЗКУ» та переведення підприємств на альтернативні види палива.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»