Новополтавський елеватор ДПЗКУ втричі збільшив обсяги заготівлі зернових

2.09.2014
Новополтавський елеватор ДПЗКУ втричі збільшив обсяги заготівлі зернових

На філії ПАТ «ДПЗКУ» Новополтавський елеватор (Миколаївська обл.) у порівнянні з минулим роком на 300% збільшено обсяг заготівлі зернових культур. Про це повідомив директор елеватора Павло Григораш, якого було призначено на посаду перед початком 2014/2015 маркетингового сезону. 

«Підприємство вже прийняло 19,9 тисяч тонн збіжжя нового урожаю, - розповів П. Григораш, - для порівняння: минулого року, станом на 2 вересня, на елеваторі було заготовлено лише 4,3 тисячі тонн. Такої позитивної динаміки нам вдалося досягнути завдяки тісній співпраці підприємства та виробника: ми об’їздили всі господарства навколишніх районів, познайомилися з їх керівниками та запропонували послуги Новополтавського елевтора. Те, який відгук отримало наше підприємство, свідчить про те, що виробники довіряють державним структурам та готові з нами співпрацювати».

П. Григораш також повідомив, що наразі елеватор приймає ранні зернові, ячмінь та пшеницю, але незабаром почне надходити соняшник. В цілому, на підприємстві у поточному маркетинговому році сподіваються виконати доведене завдання держкорпорації.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»