ДПЗКУ реконструює Одеський зерновий термінал

27.08.2014
ДПЗКУ реконструює Одеський зерновий термінал

На філії ПАТ «ДПЗКУ» Одеський зерновий термінал завершується перший етап масштабної реконструкції - про це повідомив директор ОЗТ Олег Єфімов. Так, за його словами, вже проведено повний ремонт залізничного вузла, який укомплектовано п’ятьма стрілочними переводами та залізничними переїздами.

На підприємстві триває встановлення нових транспортерів у робочі вежі елеваторів, що дасть можливість суттєво прискорити обсяг перевантаження та перевалки зернових. Ремонтні роботи проводять як підрядні організації, так і дві власні бригади, які паралельно працюють на  різних об’єктах терміналу, що значно оптимізує процес реконструкції. Зокрема, частина персоналу ремонтує лабораторію, для якої вже закуплено нове обладнання «Інфратек», частина - працює на модернізації технологічного обладнання.

Також на ОЗТ тривають роботи щодо відновлення  зовнішньої частини всього елеватора, двох силосних корпусів та робочої вежі підприємства. Проведено штукатурні роботи та розпочато фарбування, виготовлено та встановлено на робочій вежі сучасний великомасштабний банер із повною назвою підприємства.

Директор повідомив, що добігають кінця проектні роботи під встановлення нових 100-тонних автомобільних ваг та продовжуються підготовчі роботи для встановлення 100-тонного автомобілерозвантажувача.

Всі вищезазначені технічні інновації дозволять збільшити обсяги перевалки підприємства вже цього року до 500  тис. тонн зернових.

Нагадуємо, що реконструкція Одеського зернового терміналу включатиме кілька етапів, наступний етап розпочнеться з кроків, які зроблять можливим приймати залізничні вагони  та проводити їхнє розвантаження з паралельним прямим завантаженням на судно зі швидкістю 500 тонн на годину.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"