На елеваторах ДПЗКУ встановлюються нові зерносушарки

18.08.2014
На елеваторах ДПЗКУ встановлюються нові зерносушарки

На філіях ПАТ «ДПЗКУ» Гребінківський елеватор (Полтавська область) та Кролевецький  КХП (Сумська область) в рамках плану з реконструкції та оновлення сервісних потужностей триває монтаж зерносушарок виробництва італійської компанії  «Бонфанті».

Наразі фахівцями управління капітального будівництва корпорації організовано розмитнення і доставку на підприємства італійських сушарок. Їхня потужність сушіння кукурудзи становить 1000 тонн на добу кожна, зниженням вологості - з 28% до 14%. Про це повідомив начальник управління капітального будівництва ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Журід.

Попередньо на Гребінківському елеваторі та Кролевецькому КХП збудовано спеціальні фундаменти та замовлено додаткове обладнання (норії, конвейєри, клапани) для прив’язки сушарок до існуючих елеваторно-складських місткостей підприємств. Завершити монтаж сушарного обладнання заплановано до середини вересня поточного року, таким чином, з кукурудзою нового урожаю філії корпорації працюватимуть вже на новому обладнанні.

Як зауважив О. Журід, «встановлення нового сушарного обладнання дозволить заощаджувати  електроенергію, значно покращить якість послуг підприємств, прискорить розвантаження та підніме показники заготівлі, що, в цілому, підвищить рівень рентабельності філій ДПЗКУ. Завдяки новому обладнанню протягом нового маркетингового сезону філіі  зберігатимуть, у середньому, на 15- 20 тисяч тонн кукурудзи більше».

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»