ДПЗКУ відправила до зони АТО 13 вантажівок гуманітарної допомоги

13.08.2014
ДПЗКУ відправила до зони АТО 13 вантажівок гуманітарної допомоги

Сьогодні ПАТ «ДПЗКУ» відправила 13 вантажівок гуманітарної допомоги до зони АТО: дванадцять машин із борошном вищого ґатунку (240 тонн) та одну машину з крупами в асортименті (20 тонн). Про це повідомив начальник управління переробки корпорації Сергій Сакіркін. 

«Про те, що уряд готує колону з гуманітарною допомогою до зони АТО, керівництво ДПЗКУ дізналося вчора, в другій половині дня. Однак, не зважаючи на стислі строки, було вирішено долучитися до цієї справи, - зазначив начальник управління переробки – Для того, щоб оперативно зібрати такий вантаж, були задіяні філії корпорації. Так, Кролевецький, Одеський і Тернопільський КХП оперативно завантажили та поставили до столиці 240  тонн борошна, а Новоукраїнський КХП надав 20 тонн круп в асортименті».  

За словами Сергія Сакіркіна, в період збирання зернових надзвичайно важко знайти вільні автомобілі. Окрім цього треба завантажити протягом ночі таку кількість машин і завчасно привезти продукцію до Києва. Співробітники ДПЗКУ працювали на максимумі своїх можливостей, завдяки цьому гуманітарну допомогу було відправлено вчасно.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»