На Миколаївському портовому елеваторі будують новий пункт приймання зерна

11.08.2014
На Миколаївському портовому елеваторі будують новий пункт приймання зерна

На філії ПАТ «ДПЗКУ» Миколаївський портовий елеватор, в рамках великого плану реконструкції, триває будівництво нового пункту приймання зерна. При поточній реконструкції підприємства демонтаж старих споруд відбувається паралельно з будівництвом нових об’єктів. Про це повідомляє директор елеватора Михайло Бадюла. 

За словами директора, наразі на елеваторі споруджується новий пункт приймання та розвантаження зерна, який складатиметься з приймального бункеру для зерна потужністю в 60 кубічних метрів, норійної вежі та автопідйомника. На даний момент на території елеватора виконується робота по влаштуванню фундаментів для спорудження будівлі автопідйомника та норійної вежі. Створення нового пункту надасть елеватору можливість приймати сучасні автомобілі з вантажем до ста тонн збіжжя та обслуговувати 60-70 машин на добу, що суттєво збільшить обсяги перевалки. 

Другий етап реконструкції передбачає модернізацію надсилосної вежі елеватора,   заміну обладнання на ньому та  закупівлю надсилосних транспортерів потужністю 250 тонн на годину. Ремонт надсилосоної вежі повинен поєднати потужності нового приймального пункту  з потужностями елеватора. 

Михайло Бадюла вважає, що реконструкція дозволить збільшити потужність Миколаївського портового елеватора з мільйона тонн зернових до півтора мільйони тонн в рік.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»