ДПЗКУ відправила до Китаю 56 тисяч тонн ячменю

4.08.2014
ДПЗКУ відправила до Китаю  56 тисяч тонн ячменю

З філії ПАТ «ДПЗКУ» Одеський зерновий термінал до Китайської  народної республіки на вихідних відвантажено судно типу Panamax із ячменем.

Як повідомили представники філії, його завантажували протягом тижня, використовуючи нові технології, що дозволяють суттєво економити час та кошти корпорації. Таким чином, партія в 56 тис. тонн зернових орієнтовно протягом трьох тижнів дістанеться китайського порту. 

Річ у тому, що причали елеватора ОЗТ розраховані на максимальну довжину судна у 160 метрів, що, майже в півтора рази, коротше за довжину нинішнього пароплава. Причал також суттєво поступається судну по ширині. Втім, команда Одеського зернового терміналу подолала ці технічні недоліки, застосувавши новий метод планування, навантаження і використання додаткової перевантажувальної техніки: зокрема, було залучено плавучий кран для перекидання вантажу.

Така оптимізація процесу дозволяє максимально використовувати перевалочні потужності ОЗТ і навантажувальні механізми, яким понад 50 років, в сучасних умовах і дають можливість перевалювати на експорт українське зерно на судна великої місткості, як того вимагає нинішня кон'юнктура міжнародного ринку.

«Збір, зберігання та відправка суден до Китайської народної республіки в умовах воєнної агресії – особливий виклик для корпорації, - зазначив голова правління ПАТ «ДПЗКУ» Петро Вовчук, - втім, навіть суттєво скоротивши кошти на оновлення наших перевалочних потужностей, ми справляємося з поставленими завданнями. Завдяки інтелекту та досвіду ДПЗКУ ми продовжуємо підтверджувати репутацію корпорації, як надійного ділового партнера». 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»